יום חמישי, 31 בדצמבר 2009

מתנת כריסטמס מאוחרת

טוב, החבילה הגיעה, אפשר כבר לשתף...
אבל לפני כן, אני רוצה להודות לתרגום האוטומטי של גוגל שעשה עבודתו "נאמנה" וגרם לכך שכרגע יש בוודאי סוטים פוטנציאלים שמסתובבים פה בבלוג! אני יכולה רק להזהיר אתכן ולומר שדברים שרואים מכאן, לא רואים משם (או להיפך).

ולעניינינו...מי שעוקב אחריי (אפרופו לעקוב אחריי, אם ממש אין לכם מה לעשות בחיים, אתם מוזמנים ללחוץ על קוביית הקוראים העוקבים שלי בצד ימין ולעקוב אחריי...בשעה 12 אני מורידה כביסה, באחת מכינה ארוחת צהריים, המקלחת זה בדרך כלל בערב..אני יודעת שזה מנוגד לגמרי למה שכתבתי פסקה אחת למעלה)...
בכל אופן, לאחי יש חברה אמריקאית נוצריה, מנדי... ולכבוד החג הצבעוני והמגניב ביותר שאני מכירה אצל הנוצרים, החלטתי לשלוח לה מתנה (ועל הדרך גם להוריה)...

לא אקשקש יותר מדי...
מאחר והם קתוליים, שלחתי להוריה תמונה קטנה של מלאך עשויה פייפר פיסינג ולמנדי הכנתי מעיל לIPOD, דומה מאוד לזה שהכנתי לאחיינית של הבעל.


כמובן שצירפתי כרטיסים ברוח החג...
הטקסט הודפס על בריסטול אדום. בכרטיס העליון העץ עשוי קרטון אפור שחתכתי לצורה זו, צבעתי אותו בצבע אקריל ירוק וחום ולאחר הייבוש, טופפתי עליו כרית דיו סימן מים, שפכתי אבקת הבלטה שקופה על הכל וחיממתי, לאחר מכן טופפתי עם אותה כרית דיו "פסים" על העץ במקומות רצויים, שפכתי אבקת הבלטה לבנה וחיממתי כדי ליצור מראה של עץ מושלג. אבקות ההבלטה יצרו מעין מראה מזוגג על העץ (אני מניחה ששימוש בדיימונד גלייז היה נותן אפקט דומה, אבל אין לי...).

עכשיו נותר לחכות לתחילת מרץ, מנדי מגיעה לארץ! יש לי אפילו רעיון למתנת "ברוכה הבאה"...אבל הפוסט הזה יאלץ לחכות :-)

לפני שאסיים...אספר שמנדי התקשרה אליי ממש לפני כמה דקות, לעדכן אותי שהחבילה אכן הגיעה (התחלתי לכתוב את הפוסט כשראיתי עדכון באתר הדואר שהחבילה הגיעה ליחידת הדואר שלה)...מודה שהתרגשתי משיחת הטלפון, זו פעם ראשונה שאנחנו מדברות והיא נשמעת כל כך חמודה!
מרוב התרגשות גמגמתי, נתקעו לי המילים והרגשתי כמו ברז חלוד שמנסים לפתוח אחרי מליון שנה...עכשיו יש לי חודשיים להתאמן כדי להשמע לפחות כמו ברז שעבר הסרת חלודה ;-)

אז שתהיה לכולנו שנה חדשה נפלאה, אין ספק שאני סוגרת את השנה החולפת עם חיוך...

3 תגובות:

 1. מתנה מקסימה! מאוד יפה מצידך לשלוח להם. התמונה ממש מהממת בעיניי והנרתיק מגניב. שתהיה לך שנה נהדרת!

  השבמחק
 2. איזו יופי של מתנות!! הכל יצא פשוט מקסים!!
  ובאמת יפה מצדך לשלוח להם מתנות.
  שנה טובה לכולנו!!

  השבמחק
 3. המתנה נהדרת והכרטיסים מקסימים - בעיקר אהבתי את האחרון עם התיפורים - יפהפה!

  השבמחק

תודה שקפצתם לבקר ולקרוא...
אשמח לתגובותיכם :)